Setkání fanklubu v Praze    -fotky zde

Terka:

O letošních velkých prázdninách se konalo druhé setkání Fanklubu, které jsme pojaly trošku netradičně. Spojily jsme se s Petrem, Daniným manželem, a s ním celé setkání zorganizovaly. Ptáte se, proč jsme se nedomlouvaly rovnou s Danou? Chtěly jsme, aby to pro ní bylo překvapení...takže jsme se jednu krásnou neděli sešli všichni na Václavském náměstí v Praze, koupili jsme společně s Petrem pro Danu krásnou kytičku a vyrazili jsme do Casina, kde se ten den točila 2. řada VKV. Petr nám nechal dolů zavolat Danu, které to jako vždy moc slušelo!! :-) Myslím, že z naší nečekané návštěvy byla opravdu mile překvapená..:-) Byla na nás jako vždy strašně moc milá, hodná, příjemná....Krásně jsme si popovídaly, potkaly jsme opět spoustu dalších herců - například Daniela Bambase, Ottu Kalluse, Martina Preisse, Filipa Rajmonta...podívaly jsme se také na natáčení VKV, bylo to moc zajímavé..:-) Na druhý den jsme se s Danou domluvily na další schůzku s tím, že si půjdeme někam sednout.. :-) Holky ze Zlína v Praze přespaly, my ostatní jsme druhého dne opět nedočkavě nasedly do autobusů a vlaků a vydaly se vstříc Praze..:-) Tentokrát s námi šel i Petr s malým Péťou, takže legrace jsme si opravdu užili do sytosti :-) Byli jsme v cukrárně, restauraci...a tím vznikl jeden z dalších nezapomenutelně milých dní strávených ve skvělé společnosti :-) Myslím, že se všem 2 dny v Praze moc líbily, až na to, že jako vždy strašně utekly :-) Na závěr bych moc chtěla poděkovat Daně a Petrovi, že si na nás udělali čas a byli tak skvělí...a děkujeme MOC za dárečky!!! :-)

Verunka:

Dny 19.8 a 20.8 byly ty nejbáječnější z letošních prázdnin a dny ,na které budu dlouho vzpomínat , jelikož se konalo 2. setkání fanklubu v Praze, kterého jsem se mohla konečně zúčastnit i já J. Bylo to opravdu vydařené setkání! Moc děkujeme Petrovi, že to tak skvěle zorganizoval a vše vyšlo, tak jak jsme si plánovali J. Pro Daninku to bylo veliké překvapení, poněvadž o tom vůbec nevěděla, že jí jednoho dne překvapíme takhle všechny na natáčení.Všechno začalo srazem s Petrem, se kterým jsme šli ještě vybrat Danince kytičku.Poté už jsme zamířili do Casina na Václaváku, ve kterém Daninka měla točit 2. řadu VKV.Všechny jsme čekaly venku až Daninku zavolají. Za chvilku vyšla celá v červeném ( moc jí to slušelo) měla červené mini šaty, červené botičky na podpatku a vlasy stočené do drdolu.Co vám budu povídat, všechny jsme to zažily, byla opravdu překvapená a vůbec nevěděla ,co povídat…dáreček, který od nás všech dostala, se jí moc líbil J…Pak už nás všechny vzala do casina a sedla si s námi. Dokonce tam s ní i točil Daniel Bambas, který hraje ve VKV krásného právníka Petra Černého J…ten tam s námi také seděl,úplně koukal (určitě to Danince záviděl, že tam má tolik svých fanynek).Poté Daninka poprosila svého kolegu ,aby nás vzal za ní až bude točit, tak jsme měly i možnost vidět Daninku, jak točí s Petrem Černým.Bylo to moc zajímavé a na Danince bylo vidět,jak jí to moc baví! JKdyž Daninka dotočila přišla zase za námi ,ale se smutnou zprávou,že za chvíli jedou točit zase někam jinam po Praze…Však našla Daninka jinou alternativu,jak nám oplatit naše překvapení, pozvala nás ještě na druhý den,abychom přijely J a půjdeme si někam sednout.. Nakonec jsme se zase sešly všechny. Tentokrát jsme s Daninkou ,s Petrem a malým Péťou zamířili do krásné cukrárny na Václaváku.Tam jsme si příjemně všechny společně i s Daninkou popovídaly. Pak jsme si šli ještě sednou  do krásné zahradní restaurace.Když už se blížil čas našeho odjezdu museli jsme se sebrat a jít…ještě jsem si prošli Václavák a pak už se všechny i s Daninkou rozloučily…Ani jedné z nás se nechtělo domů, po 2 tak krásně strávených dnů…Bylo to opravdu nezapomenutelné, Daninka byla jako vždy milá, krásná,laskavá a vtipná…A moc jí děkujeme za její čas,který nám věnovala a samozřejmě za krásné dárečky! J

Jana:

Já už tady nebudu dlouze vypisovat,kde jsme byly,co jsme viděly a s kým jsme byly,když už to holky tak hezky napsaly...
Chtěla bych jen MOC poděkovat za krásné a milé chvíle v příjemné společnosti!Mám velkou radost,že dáreček má úspěch a že překvapení bylo spíš milé než naopak:-)Nám se zase poštěstilo,že jsme mohly být v casinu,kam se normálně nemáme šanci dostat a ještě k tomu zároveň vidět natáčení nové série VKV.Jsem taky moc ráda,že jsem konečně poznala osobně i Kristýnku a že jsme se mohly zase všechny holky sejít.Myslim,že celkově to bylo všechno moc povedené a všichni mají plno zážitků.
Dani,děkuju za krásný dáreček a Verunce samozřejmě taky,bylo to moc milé:-)
Takže tajně plánované prázdninové překvapení se nám povedlo,tak teď už jen přeji všem krásný zbytek prázdnin a Daně další úspěchy nejen v práci a snad aby jsme jí dělaly aspoň malinkou radost:-)
Už teď se těším na další originální setkání...
Vaše Janička a samozřejmě Barborka;-)

Kiki:

Takže, jak začít:-)  Asi takhle - v pátek 17.8. ráno mi zavolala Janička že v neděli(19.8.) se uskuteční setkání fk...Bylo plánované už delší dobu,ale pořád jsme nevěděly přesný datum,a najednou to všechno vyšlo:-) Strašně jsem se těšila a najednou byla neděle:) Na autobusovém nádraží Florenc jsme měla sraz s Verunkou a s Terkou,společně jsme pak šly na metro a pak na Václavské náměstí,kde už na nás čekaly holky ze Zlína:-) S kterými jsem se viděla poprvé...:-) Když přišel i Petr, šli jsme Danince koupit kytičku a pak už jsme šli za ní do casina,kde se právě natáčely Vkv:) Když nás Danča spatřila byla hodně překvapená,předaly jsme jí kytičku a dáreček.Potom jsme s Daninkou šly do casina a viděla jsme tam např. Dana Bambase nebo Ottu Kalluse:-) Dokonce jsem mohly vidět jak Dana natáčí...Ale pak už jsme šly,protože Dan nám řekla že jedou natáčet někam po Praze,takže jsem se s ní rozloučily,ale né na dlouho:-) Dohodly jsme se že se druhý den sejdeme znovu...Musela jsem přemluvit mojí maminku aby mě pustila-a vyšlo to:-) V pondělí ve 14hodin,jsme se opět viděly na Václaváku,dokonce s námi byli i oba Péťové:-) Šli jsme si sednout do cukrárny na pohár a Daninka nám tam všem předala moooc krásné řetízky na krk,za které moc děkujeme:-)   a krásně jsme si s Daninkou popovídaly:-)Když jsem dojedli poháry šli jsme si ještě sednou do zahradní restaurace na pití,tam jsme si všichni opět hezky povídaly a Verunka nám všem dala náramky přátelství,aby jsme si na sebe vždycky vzpomněly:-) To bylo moc hezký:-) Pak když už jsme dopili jsme šly s malým Péťou koupit Vrťapku do knihkupectví a pak už jsme se s Daninkou musely rozloučit, protože už jsme každá musely jet zpátky domů...Na tyto dva dny nikdy nezapomenu,byly to další z nezapomenutelných a nejkrásnějších dnů v mém životě:-) Děkuju moc Vám všem,bylo to s Vámi nádherný:-)

Terezka P.:

Jako pokaždé když jedeme s Janičkou do Prahy i tentokrát jsem noc před odjezdem spala u Janči...nebudu popisovat průběh...jenom můžu říct, že usnout bylo nadlidský úkol. Ale sotva jsme usnuly musely jsme znovu vstávat, protože nám jel vlak do Prahy. Cesta nám docela rychle utekla, protože jsem neustále přemýšlely jak to bude celé probíhat.
Když jsme přijely do Prahy a ubytovaly se, naše cesta vedla na Václavské náměstí ke koni, kde jsme se sešly s Petrem, který nám pomohl s překvapením pro Danu. Když už jsme byli všichni pohromadě šli jsme vstříc kasinu kde zrovna Danulka natáčela. Petr jí zavolal dolů a my čekaly, už ven ze dveří vyjde Dana. Netrvalo dlouho a Daninka vyšla ven. Asi vůbec netušila, že jsme jí přijely popřát k narozeninám, koukala na nás a my na ni. Se všemi se pozdravila, Janička jí za nás za všechny předala dářeček-přívěšek z bílého zlata. Měla obrovskou radost, což nás potěšilo dvojnásob. Nabídla nám, že se můžeme podívat jak se natáčí v kasínu nová řada VKV a my, že se podíváme moc rády.
Tak jsme se koukaly na natáčení, mezitím si s Daninkou povídaly, pak jsme jí nabídly, že bychom si vzaly malého Péťu na druhý den a udělaly si společně s ním malý "výlet" po Praze. A tak Daninku napadlo, že bychom si teda mohly někam odpoledne zajít, až jí budeme malého vracet. Tak jsem se domluvily na další den a rozloučily se, protože holky musely domů a Daninka natáčet různě po Praze.
Na druhý den jsme si s Janičkou, Barunkou a jejich maminkou vyzvedly malého Péťu se kterým jsme strávily překrásný den. Ve dvě hodiny jsme se sešly všichni u koně, společně s Danou přišel i Petr-její manžel. Byli jsme si sednout v cukrárně na pohár a pak taky do restaurace, kde jsme si daly něco k pití a dlouho jsme si povídaly.
Tyhle dva dny byly kouzelné a ještě dlouho na ně budu vzpomínat. Moc děkuji Danince za dáreček a za to, že je!:) 

Fotky:

>