Natáčení Velmi křehkých vztahů

10.3. jsme se byli podívat na natáčení VKV. Veškeré zážitky a fotogalerii najdete zde..

Terka:

Na natáčení VKV jsem se dlouho a moc těšila, a opravdu jsem měla proč, protože to bylo úžasné. Po deváté jsme se všechny - já, Terka P., Barunka a Janička sešly na hlavním nádraží v Praze. Odsud jsme pokračovaly metrem vstříc novým zážitkům. Po chvíli hledání jsme vstupovaly do budovy, kde se měly natáčet VKV. A opravdu - hned po vstupu jsme viděly cedule na maskérnu, kostymérnu, ateliéry, natáčecí studio..hned se nás chopili velmi milí lidé z produkce a hned nás pustili do natáčecího studia, kde jsme čekaly než přijde Dana. Po chvilce jsme se dočkaly. Daně to jako vždy strašně moc slušelo, celá Andrea :-) - samozřejmě pouze vzhledem! Byla na nás strašně moc hodná a seznámila nás s Honzou, který nás provedl všemi dekoracemi -viděly jsme vilu, kde zrovna natáčeli, kosmeťák, firmu, nemocnici, pokoj Strnada a Kratochvíla, Bořkovu kancelář, byt dědy a Petra, Aničky byt..zkrátka všechno na co jsme si vzpomněly :-) Dostaly jsme se i do rekvizitárny, kde jsme mohly zkouknout například prsteny dědice :-) Všechno co jsme chtěly jsme si mohly nafotit..Pak jsme už šly na "plac" se podívat, jak se natáčí..natáčeli spoustu obrazů z vily. Byl to úžasný zážitek vidět všechno z jiného pohledu než z televize. Dana hrála jako vždy úžasně..bylo skvělé sledovat, jak se v mžiku vteřiny změní na Andreu a po pár minutách zpátky na Danu. Potkaly jsme také samozřejmě spoustu jiných herců - například Zdeničku Žádníkovou, Ottu Kalluse, Lenku Termerovou, pana Kačera..a dokonce i malou Lucinku a Tomáše :-) Opravdu jsme si to moc užily..potom jsme s Danou ještě zamířily do Flóry, kde jsme si všechny popovídaly, naplánovaly další setkání..přišel dokonce i malý Péťa s Daniným manželem, takže jsme měly o zážitek navíc :-) Zkrátka - nikdy nezapomenu..a nejenom já!:-)

Janička:

Terezka už to napsala krásně za nás všechny,tak já to zkrátím.Můžu doplnit snad už jen cestu vlakem tam a zpět:-)Terka Pravdová přijela do Zlína už v pátek a spala u nás,protože jsme musely ráno brzy vstávat na vlak(ale než jsme usnuly,tak jsme musely vstávat).Už jen to těšení stálo za to-jako vždy.Ve vlaku se spolucestující určitě nenudili,protože jsme nezavřely pusu :-)
Kolem 9 hodiny jsme se konečně blížily hlavnímu nádraží v naší milované Praze a pár minut na to se přivítaly s druhou Terkou.Koho jsme potkaly v Kolbenových ateliérech psát nebudu,to už víte,jen ještě musím zmínit,že jsme taky viděly pana režiséra Drhu!Prošly jsme si všechny dekorace,rekvizitárnu,dostaly jsme fotky herců-od některých i podpisy a na naše přání nám Dana ukázala taky její scénáře.Všechno vypadá ve skutečnosti úplně jinak než v televizi,bylo to pro nás moc zajímavé.Opravdu tam vládne přátelská atmosféra,všichni se k nám chovali mile a ochotně nám všechno ukazovali.Zbytek odpoledne jsme strávily ve Flóře i s Péťou a jeho tatínkem Petrem.Péťa opět prozkoumal všechny okolní hračky a taky vymyslel novou hru na náš Fanklub,ale jelikož to měla být střílečka tak se moc neujala:-)Bylo to moc hezké,zábavné odpoledne strávené hlavně v milé společnosti.Nafotily jsme spoustu fotek a nakonec se na památku vyfotili ještě ve Flóře,odkud jsme vyrazily metrem zpátky na vlak a domů.Opět jeden z nezapomenutelných dnů :-)

Terka-P.

Ono to opravdu už asi všechno řekly holky...ale neodpustím si nanapsat. Jak už Janička napsala, tak jsem k nim v pátek na večer přijela...Byl to zážitek, ostatně jako vždy. Ráno jsme bohužel musely vstávat už půl čtvrté, tak jsme nebyly moc vyspané. Do nového dne nás ovšem nakoplo pomyšlení, že za chvilku budeme sedět ve vlaku směr Praha... :-)
Když jsme s Janičkou a Barborkou dorazily do Prahy, čekala tam už na nás Terka a společně jsme metrem vypravily za Danou. Když jsme ji uviděly byly jsme zase hrozně rády, že ji vidíme. Ten pocit, který nás hřál u srdíčka nejde popsat, bylo to něco...něco úžasného. Mezitím co se Dana chystala na další obrazy se nám věnoval Honza, který nás provedl celým ateliérem a rekvizitárnou, kde jsme si mohly vyzkoušet prsteny dědiců, všude jsme se fotily...Když Dana zrovna natáčela, tak jsme se dívaly, krásný zážitek...Je to něco nepopsatelného vidět, jak tak milý a hodný člověk jako je Dana je v pár sekundách zlou  a vypočítavou Andreou.
Po natáčení jsme se s Danou přesunuly do Flóry, kde jsme strávili zbytek odpoledne i s malým Péťou-syn a Petrem-tatínek. Malá Barborka proletěla s Péťou hračkárny a my jsme si mezitím příjemně povídali.
Potom jsme už musely na vlak a Terka za rodiči a domů, tak jsme se museli všichni rozloučit. Naposled jsme se na památku vyfotily, rozloučily a já, Janička a Barborka šly na metro, které nás dopravilo na vlakové nádraží, kde nás už čekal vlak, směr Zlín. Celou cestu jsme nazavřely pusu...byl to úžasně prožitý den s ještě úžasnějšími lidmi.
Nikdo si nedokáže představit co to pro nás je, jaký emoce v nás kolují...je to něco nepopsatelného a zároveň něco tak krásného.

FOTOGALERIE ZDE