Milion liber

Jana:

Domluvily jsme se,že napíšem svoje dojmy a zážitky z Liber,tak jsem si k tomu sedla u uvidíme co z toho bude;-)
Když jsem se po dlouhém a pracném domlouvání dozvěděla,že na premiéru Milionu Liber 11.října do Prahy pojedu,byla jsem štěstím bez sebe...Samozřejmě jsem nejela sama,ale i s mojí milovanou sestřičkou Barborkou:-)
Podle Daniného popisu,kde stojí Divadlo u Hasičů jsme nehledaly dlouho a za chvíli už jsme stály u hlavního vchodu,kde postávali ostatní nadšenci,kamarádi a známí hlavních představitelů:-)
Představení bylo bezkonkurenčně nejlepší,co jsem zatim viděla!!Honza Révai s Danou se skvěle doplňují,bylo to moc milé a vtipné...
Taky bych dodala,že je to asi hodně těžké na text,takže opravdu obdivuju,jak to výborně zvládají...jde prostě vidět,že svou práci oba mají moc rádi a užívají si to...:-)
Překvapivým zpestřením pro nás bylo,že si vedle nás sedla sympatická Silva Koblížková,se kterou jsme se nakonec i trošku pustily do řeči a zjistily jsme,že je taky moc fajn a na nic si nehraje:-)Dalším milým překvapením bylo potkat maminku Dany paní Morávkovou,holky Bártů a taky Zuzku Dřízhalovou.
Myslím,že premiéra měla obrovský úspěch a projevilo se to i na dlouhých gratulacích s překrásnými kytkami:-)
Každému tuhle hru vřele doporuřuji a Danince a Honzovi bych moc přála,aby měli hlediště vždycky plné lidí,kteří je mají rádi!!...

Terka:

Na hru Milion liber jsem se stejně jako na všechny ostatní setkání s Danou moc těšila. 26.června jsem ji viděla poprvé v Mostě a naprosto mě uchvátila. Je to moc zajímavá hra, se skvělým dějem a hlavně úžasným obsazením :-) Dana a Honza se na pódiu skvěle doplňují, je vidět, že si na prknech moc rozumí :) Hrozně obdivuju, jak se dokáží naučit tak dlouhý text, jako představení je to pro ně určitě hodně náročné..ale zvládají to skvěle..!!! Po představení jsem šla za Danou, která mně donesla letáčky ke hře - moc mě tím potěšila..!Libry se také moc líbily mojí mamince, se kterou jsem na nich byla... a líbily se jí dokonce tolik, že nedávno, začátkem října, jsme na ně do Mostu vyrazili znovu, tentokrát i s mým mladším bráškou, který po představení také odcházel s veselou náladou... nejvíc ze všeho ho zaujaly vtipné hlášky, kterých je v librách opravdu dost :-) Já ani nevím, co bych k librám ještě dodala... je to prostě úžasné představení, a pro mě zatím nejkrásnější, jaké jsem s Danou viděla..!!!

Verunka:

Když jsem se jednoho dne dozvěděla,že 4.10 budou u nás v Krupce,v takovém zapadákově J, hrát celelebrity,jako jsou Dana Morávková a Honza Revai s tak skvělou hrou jako je Milion Liber,nemohla jsem tomu uvěřit. Moc jsem se na to představení těšila,protože jsem věděla,že je to jedno z nejskvělejších ,ve které hraje Daninka J…Proto jsem s sebou vzala ještě maminku,mou nej kamarádku a její mamku J…Jak už jsem se zmínila,Krupka je takový zapadákov a kulturními lidmi se také moc nepyšní, tudíž i tak skvělou hru moc lidí nenavštívilo,ale co, jejich chyba,tím se i naskytla výhoda pro nás J.Mohli jsme si sednout kam jsme chtěli,a tak jsme se  přímo po hlavě vrhli do 1.řadyJ… Co dodat k Librám?...Všem se moc líbilo a byli příjemně překvapeni. Jak už potvrdily holky,je to jedno z nejlepších představení,které jsem viděla,tak vtipné a zábavné. Dana a Honza jsou skvělí herci,dají do toho opravdu vše,ostatně jako do všech svých rolí,ale vidět jen tyhle dva pohromadě celých cca 120 min.je opravdu skvělý zážitek. Beze sporu všem tuto hru doporučuji,příjemně se pobavíte J . Danince  a Honzovi moc děkuji, že nám poskytli tak skvělou podívanou. J…Jen tak dál! Moc vám to spolu jde!