Lázeňská sezona v Teplicích 2007- Setkání s Daninkou 

 

Dne 26.5 u nás v Teplicích začala Lázeňská sezona a právě v tento den k nám zavítala i Daninka ještě spolu s Honzou Revaiem J. Nebýt mé skvělé babičky, tak ani nevím, že u nás Daninka byla a nezažila bych to nejkrásnější odpoledne, které se mi díky této návštěvě naskytlo.

Už od rána bylo na různých místech v Teplicích plno akcí a právě na jedné z nich, která se konala v kolonádě u Domu kultury se později objevila i Daninka J.Byla to akce od Nadace ČEZ s názvem ,,Oranžové kolo“, kde měl každý z účastníků možnost jednou minutou strávenou na rotopedu pomoci potřebným organizacím.Organizace byly 2 : Azilový dům v Oseku a Občanské sdružení na Nové Vsi.

Právě na tento rotoped si přijeli zajezdit i Danuška s Honzou J. Před nimi jezdil už náš pan starosta a tepličtí fotbalisté a mimo jiné minulý rok třeba i J. Šebrle. Když konečně očekávání hosté přijeli, zvedl se veliký aplaus a poté se dostali do zpovědi pana moderátora. Daninka chudák vůbec nevěděla, co ji u nás čeká a tak nebyla zrovna na jízdu na rotopedu  vhodně obutá J. Honza se ohrazoval tím, že jí to říkal, ale ona říkala, že jí nic neříkal J. A tak si to zajela i s krásnými černými lodičkamiJ. Hned jak Daninka přišla byla  moc milá…jen co mě zahlédla mi zamávala pak mi i přišla podat ruku J. Já jsem zní celou dobu nespustila oči, fandila jí a trochu si připadala jako paparazzi J, jelikož jsem fotila jak divá. Když jejich minuta uplynula věnovali své body jedné z organizací. Poněvadž nechtěli ani jedné nadržovat, rozdělili se a každý dal body jiné J. Poté slíbili autogramiádu a tak se k nim lidé sběhli J. Počkala jsem až bude Daninka volná a pak jsem namířila k ní. Nechala jsem si dát také podpis od Honzy a nakonec od Daninky, i přesto, že jich doma mám už dost,ale v mém památníku stále chyběl J.

Oba byli moc příjemní a milí, pak lidem ještě věnovali svůj úsměv na památku a nakonec ho věnovali i mě J…Daninka na mě : ,,Tak pojď Verunko“( se vyfotit) a mezitím mě i představila Honzovi : ,,Jo, Honzo tohle je Verunka z fanklubu, moje kamarádka J“. To bylo od ní tak hezké, kamarádka…no a pak jsme šli…Daninka chtěla vědět , kde je tu nějaká nejbližší restaurace, tak jsem jí nabídla naší cukrárnu hned za rohem. Měla s sebou i malého Péťu, který byl moc roztomilý J a stále tam pobíhal a poskakoval J…Pak už jsem se s ní rozloučila, popřála jí hezký pobyt ve Zlíně, atd…a ona mi nakonec ještě na oplátku vtiskla pusku na každou tvář J…To bylo od ní tak milé. Vůbec se mi jí nechtělo opouštět, bylo to, to zatím nejlepší setkání, které jsem s ní zažila.

A moc Danince děkuji, že přijela a umožnila my s ní zažít další, už 3.setkání a neuvěřitelný zážitek J. Jako po každém setkání doufám, že se s ní opět ,co nejdříve uvidím. Je prostě úžasná a skvělá!!!