Setkání fanklubu Brno

26.11.2006 se v Brně v Galerii Vaňkovka konalo úplně první setkání fanklubu společně s Danou. Dana s Péťou přijeli ve 13:00, kdy na ní všichni ( Jana, Jitka, Terka Chomutov, Terka Pravdová, Barborka ) netrpělivě čekali. Bylo to nádherné. Prošli jsme hračkářství, kavárny, Brno..veškeré zážitky najdete níže...

Zážitky:

Terka, Chomutov:

Já bych chtěla nejprve moc poděkovat Daně za to, že si na nás udělala čas... Už nikdy nezapomenu na tu strašnou radost, kterou jsem měla, když jsem vám viděla všechny pohromadě. Strašně dlouho jsem se do Brna těšila, nemohla jsem ani spát... Snad tisíckrát jsem si představovala, jak to bude úžasné, že se konečně všichni zase uvidíme, budeme si moct povědět všechno z očí do očí - a skutečnost byla ještě krásnější než to, jak jsem si to vysnila. Už napořád ve mně zůstane to štěstí, které jsem mohla prožít..já vůbec nevím, co sem mám napsat, protože na tohle opravdu nestačí slova, to se musí prožít..děkuju vám všem moc, byli jste úžasní a nikdy - NIKDY na to nezapomenu, protože zážitky, co se vám zapíší do srdíčka už vám nikdy nikdo nevezme...

Jana, Zlín:

Jak jsme se domluvily,chci tímto příspěvkem pozdravit všechny i Verču s Kiki,kterým se nepodařilo přijet na setkání,aby si mohly aspoň přečíst,jak proběhlo naše příjemné odpoledne.Byl to myslím pro všechny krásný zážitek a opravdu hezké odpoledne(asi 3 hodiny).Všechny holky jsme se sešly dřív než přijela Dana-některé se viděly poprvé,takže jsme si i stihly popovídat a trochu se seznámit osobně.Prošly jsme si nějaké obchůdky a samozřejmě se moc těšily!!To čekání bylo sice dlouhé,ale určitě stálo za to.I když jsme nebyly s Danou domluvené na přesné místo,tak jsme jí náhodou uviděly a konečně jsme se dočkaly.Přijel i malý Péťa Malásek,který ze všeho nejradši trávil čas v hračkách :)
Dana byla jako vždy moc milá,hodná a moc si vážím toho,že si ten čas na nás našla...Šly jsme si sednout do kavárny a tam jsme si mohly všichni konečně popovídat...
Teprve včera jsem taky měla možnost vidět reakce lidí,když vidí nějakou známou osobnost.Někteří lidé jsou slušní a poprosí o foto nebo autogram,ale jiní se chovají drze a neomaleně!Každopádně Danu obdivuju,jak zvládá všechno to cestování,natáčení,focení,divadlo a rodinný život.Mám z toho moc hezké pocity a jak už psala Terezka,tak vzpomínky Vám nikdo nevezme...Doufám,že se to líbilo všem a že se zase brzy uvidíme!!!Vaše Jana :)

Terka P.


Tak jako třeba Terka a Janička i já jsem byla na setkání s Danou v Brně. A musím opravdu říct, že to bylo opravdu krásné. Bylo to opravdu příjemně strávené odpoledne. Danuška byla opravdu milá a byla tam i se svým synem Péťou a ten byl opravdu kluk jak se patří, zná snad všechna lega, která existují.
Úplně se mi vybavuje, jak s holkama stojíme u hradu a čekáme na ni, to čekání trvalo strašně dlouho-i když to dlouho nebylo, hrozně se to táhlo, protože když člověk čeká na někoho na koho se tak těší přijde mu to jako věčnost, ale potom to opravdu stojí za to. Zážitek a ty pocity, to je prostě nepopsatelná radost, štěstí a ani se tomu kolikrát nedá uvěřit, ale já tomu opravdu věřím.
Chtěla bych Daně strašně moc poděkovat za to, že nám zprostředkovala takové setkání, za to že je a také za to jak je k nám milá a ...zkrátka to nejde popsat.
Terezka  :)

Jitka:

Dani a holky chci vám moc poděkovat za jeden den strávený s
vámi..protože toto setkání bylo opravdu nezapomenutelné a
nádherné.26.listopad to je datum na který opravdu nikdy
nezapomenu.Konečně jsem se všechny osobně sešly a myslím, že jsem si
užily plno legrace.Dana je moc hodná a skvělá, že si na nás našla
čas i když je tak pracovně vytížená.Vůbec nevím co tady mám psát,
protože už tu bylo všechno řečeno.Zážitek to byl neskutečně krásný a
doufám, že nebyl poslední.Takže na zvěr Vám chci všem moc Poděkovat
Jíťa