Divadelní představení:

Danu nyní můžete vidět v těchto představeních:

ČTYŘI POKOJE DO ZAHRADY

Jedná se o komedii s detektivní zápletkou. Čtyři podoby lásky, čtyři pohledy do světa zamilovaných, okouzlených, podvádějících a podváděných. O lásce laskavé, vášnivé, vražedné a překvapující. Vzájemné střety těchto vlastností samozřejmě přinášejí mnoho humoru. Francouzká hra a výborní čeští herci slibují duchaplnou a svěží zábavu.

Hrají: Jana Brejchová, Jan Kačer, Pavlína Filipovská, Jiří Ptáčník, Dana Morávková / Adéla Kačerová, Jan Révai / Martin Kubačka
 

 

 

VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA

Tři příběhy (Poznání šokem, Stopy holubic, Já jsem Herbert), které nám autor líčí, jsou velice směšné, ale velice lidské. V jistých obměnách mohou potkat každého z nás. První z nich - to je zdrcující touha uplatnit se, zviditelnit se, dosáhnout úspěchu stůj co stůj; druhá je o tom, jak veškeré vžité představy o “posvátném svazku manželském” mizí, jakmile více než zralému muži přeběhne přes cestu půvabné mládí; a konečně třetí - dialog starých manželů, jimž se vzpomínky na minulý život a lidé, s nimiž měli co dělat, pletou až k absurditě. Všechny ty postavy pojednal autor s bujarým humorem, ale současně s láskou; smějeme se jim, ale nevysmíváme, protože nás současně dojímají a cítíme k nim sympatii - mnozí možná i empatii.

Hrají: Petr Nárožný, Květa Fialová, Jana Brejchová, Dana Morávková, Václav Vydra, Jiří Ptáčník

 

 

JAKUB A JEHO PÁN

Vtipná, hravá, moudrá i jízlivá variace na Diderotův román Jakub Fatalista. Setkání dvou epoch, dvou žánrů, dvou autorů, nezapomenutelného sluhy Jakuba a jeho pána. Příběh o přátelství, lásce, zradě a také o cestě. Putování za tím, kdo jsme a co určuje naše kroky. Jediný autorův dramatický text, který "má bez výhrad rád a chce vydávat".

Hrají: Jiří Bartoška, Karel Heřmánek, Veronika Freimanová, Zdeněk Žák, Josef Carda, Dana Morávková, Petr Pospíchal, Kateřina Janečková, Martin Kubačák

 

 

LÉTAJÍCÍ SNOUBENKY

Lásky přilétají a odlétají, nesmí se ovšem změnit letový řád. A abyste se pobavili, přesně to se stane.

Hrají: Pavel Trávníček, Markéta Hrubešová, Miluše Bittnerová alt. Klára Doležalová alt. Dana Morávková, Dana Bartůňková, Zdeněk Rumpík alt. Marcel Vašinka, Martina Hudečková

 

 

MILIÓN LIBER

Obsazení:
Dana Morávková a Jan Révai

Popis:
Anglická detektivní komedie o tom,jak by se dalo zbohatnout,kdyby všechno šlo podle plánu.

Do luxusního domu v Londýně si mladá, exkluzívní,bohatá a krásná vdova Philipa přivádí mladého,ale velmi zanedbaného bezdomovce,aby ji pomohl získat milionové dědictví po jejím muži.Bezdomovec Duncan,který vypadá jak prosťáček,však skrývá určité tajemství,a ačkoliv Philipa na svého mrtvého manžela nezapomíná,vymkne se oběma spiklencům původně obchodní vztah z rukou a přeroste v milostný.Všechno vypadá nadějně,ale i nejlepší plány mívají drobné chyby a někdy nevyjdou.A tak nezbývá,než zvolit jinou cestu.

více fotografií a informací zde

 

 

BEZ ROUCHA ANEB JEŠTĚ JEDNOU ZEZADU

Komedie světoznámého dramatika Michaela Frayna o tom, jak těžký je herecký chlebíček, ale zároveň je to veliká legrace. Napsal ji člověk, který divadlo důvěrně zná a má je rád, sám překládá Čechova, a tak dokáže do humorného děje zapojit i soucit s tvrdým hereckým životem.

Hrají: Jana Švandová, Veronika Freimanová alt. Kateřina Frýbová, Barbora Leichnerová, Petra Hobzová alt. Dana Morávková, Rudolf Hrušínský, Zdeněk Žák alt. Jiří Menzel, Josef Carda, Petr Pospíchal, David Suchařípa

 

 

KAKTUSOVÝ KVĚT

Název asi nejlépe vystihuje námět této svěží komedie, kde láskou rozkvete bytost, od které by se to nečekalo, podobně jako na ježatém a někdy i nevzhledném kaktusu najednou vypučí květ nevídané krásy. Zápletka je typicky francouzská. Záletný zubní lékař v obavě ze ztráty svobody tvrdí všem svým "milostným" případům, že je ženat a otcem tří dítek. Samozřejmě ženatý není a metody snubního prstýnku zdárně používá při svých donchuanských výpadech před vdavekchtivými milenkami. Jenomže, v takto rozehrané partii se jednou pochopitelně všechno zamotá zcela jinak a když se pan doktor rozhodne pro sňatek s "postiženou", musí fingovat manželku, děti, rozvod… A co teď ? Nebojte se, žádné hlubokomyslné problémy nenastanou a hra si uchová šarm, vtip a spád až do překvapivého rozuzlení.

Hrají: Libor Hruška, Veronika Freimanová alt. Jana Krausová, Dana Morávková alt. Gabriela Hyrmanová, Jan Zadražil alt. Otto Kallus, Hana Čížková, Stanislav Zindulka alt.